MANICURE

Manicure to nie tylko malowanie paznokci, ale też wyrównywanie skórek i pielęgnacja płytki paznokciowej oraz dłoni.

MANICURE HYBRYDOWY

Polega on na pomalowaniu paznokci specjalnym lakierem hybrydowym, który łączy w sobie właściwości zwykłego lakieru i żelu, utwardzanego w lampie UV. Lakier hybrydowy nie odpryskuje, jest odporny na urazy, ma wysoki połysk, pozostaje na paznokciach od około 2 do nawet 3 tygodni.

PEDICURE

Polega na nadaniu paznokciom u stóp odpowiedniego kształtu i długości. Skórki są wycinane cążkami. W zakres zabiegu wchodzi także wypolerowanie płytki paznokci, pomalowanie jej i nałożenie odżywki. Podczas zabiegu usuwane są zgrubienia naskórka z całej powierzchni stopy.Pedicure wykonujemy frezarką podologiczną,narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie,pozostałe materiały jak patyczki,polerki,pilniki są jednorazowe

F

PEDICURE PODOLOGICZNY

Klasyczny zabieg wraz z oceną stanu stóp i płytki paznokciowej, wykonany przez doświadczonego podologa. W ramach zabiegu wykonujemy m.in. usuwanie odcisków, modzeli, pielęgnację popękanej skóry pięt, pielęgnację stopy cukrzycowej. Pobieramy materiał do badania mykologicznego. Zakładamy tytanowe klamry na wrastające paznokcie.

TIPSY AKRYLOŻELOWE

Tipsy akrylowe i żelowe są idealnym rozwiązaniem dla pań, które nie są w stanie zapuścić naturalnych paznokci. Paznokcie mogą być przedłużane akrylem lub żelem, na tipsie lub formie. Wybór metody jest uzależniony od stanu paznokci, naszych nawyków, pracy, jaką wykonujemy na co dzień.

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA

Zabieg dla osób po urazach mechanicznych paznokci, podczas terapii paznokci wrastających. Pozwala skutecznie odbudować paznokieć. Właściwa pielęgnacja po zabiegu minimalizuje ryzyko powikłań, a dzięki temu zabiegowi podologicznemu mogą Państwo raz na zawsze uporać się z tym problemem.